Blogger tarafından desteklenmektedir.

Diğer Yarım 3. Bölüm Tek Parça İzle - 04.07.2014

Diğer Yarım 3. Bölüm Tek Parça İzle - 4 Temmuz 2014

Diğer Yarım  3. Bölüm Özeti:

Diğer Yarım izleyicilerinin heyecanla beklediği 3. bölümde Esma ile Zeynep yer değiştirerek ailelerinin karşısına çıkar. Kızlarını olduklarından çok farklı karşılarında gören Ecevit ve Meryem büyük şok yaşar. Daha sonra kızlarının birbirlerine kavuştuğunu öğrenen aileler ne yapacaklarını şaşır.


Diğer Yarım dizisinin merakle beklenen 3. bölümü  4 Temmuz 2014 Cuma günü 20:00'de  ATV'de...

İşte Diğer Yarım dizisinin 3. Bölüm Fragmanı

ViDEOLAR 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Diğer Yarım 3. Bölüm izle, Diğer Yarım Son Bölüm izle, Diğer Yarım 3. Bölüm Tek Parça Full izle, ATV Diğer Yarım Dizisi  4 Temmuz 2014 cuma

Diğer Yarım 3. Bölüm Fragmanı İzle

Diğer Yarım 3. Bölüm Fragmanı İzle - 4 Temmuz 2014

ATV'nin merakla beklenen yeni dizisi Diğer Yarım'ın 3. bölüm fragmanı yayınlandı.


İşte Diğer Yarım 3. Bölüm Fragmanı:

Diğer Yarım Yeni Bölüm Fragmanı İzle, Diğer Yarım Son Bölüm Fragmanı, Diğer Yarım Tanıtımı İzle, Diğer Yarım Dizisi İzle, Diğer Yarım ATV,

Diğer Yarım Poyraz - Alican Albayrak Kimdir?

Diğer Yarım dizisinin genç ve yakışıklı oyuncularından biri de Poyraz karakterini canlandıran Alican Albayrak.

Diğer Yarım Poyraz Kimdir?

Mahallenin camisinin imamının oğlu olan Poyraz boğazdan karşıya yolcu taşıyan küçük bir teknenin kaptanıdır. Babasıyla pek anlaşamayan Poyraz kendi kafasına göre yaşamak istemektedir. Önümüzdeki bölümlerde Zeynep'le karşılaşacak olan Poyraz aradığı aşk bulacak. Zeynep de Poyraz'dan etkilenecek ama aralarında geçen küçük bir sürtüşmeden dolayı birbirlerine mesafeli duracaklar.

Alican Albayrak Kimdir?

02 Nisan 1987'de dünyaya gelen Alican Albayrak daha önce bir bir çok sevilen dizide rol aldı. Özellikle atv'de yayınlanan Uçurum dizisi ile dikkatleri üzerine çeken genç oyuncu İnadına Yaşamak ve Derin Sular dizilerinde de rol aldı. Alican Albayrak ATV'nin yeni dizisi Diğer Yarım'da Karadenizli Poyraz'ı canlandırıyor.

Diğer Yarım 2. Bölüm Tek Parça İzle - 27.06.2014

Diğer Yarım 2. Bölüm Tek Parça İzle - 27 Haziran 2014

Diğer Yarım  2. Bölüm Özeti:

Diğer Yarım izleyicilerinin heyecanla beklediği 2. bölümde tavafuken karşılaşan Zeynep ve Esma ilk şokun ardından kardeş olduklarını anlarlar. Hayatlarının aslında büyük bir yalan üzerine kurulu olduğunu anlayan ikiz kardeşler artık hiç ayrılmamaya kararlıdır. Kendilerine yalan söyleyen anne ve babalarına hesap sormak için birlikte hareket etmeye karar veren Esma ve Zeynep kısa sürede kaynaşır.


Diğer Yarım dizisinin merakle beklenen 2. bölümü 27 Haziran 2014 Perşembe günü 20:00'de  ATV'de...

İşte Diğer Yarım dizisinin 2. Bölüm Fragmanı

Diğer Yarım 2. Bölüm izle, Diğer Yarım Son Bölüm izle, Diğer Yarım 2. Bölüm Tek Parça Full izle, ATV Diğer Yarım Dizisi  27 Haziran 2014 Pazar

Diğer Yarım 2. Bölüm Fragmanı İzle

ATV'nin merakla beklenen yeni dizisi Diğer Yarım'ın ilk fragmanı yayınlandı.


İşte Diğer Yarım 2. Bölüm Fragmanı:

Diğer Yarım Yeni Bölüm Fragmanı İzle, Diğer Yarım Son Bölüm Fragmanı, Diğer Yarım Tanıtımı İzle, Diğer Yarım Dizisi İzle, Diğer Yarım ATV,

Diğer Yarım 1. Bölüm Tek Parça İzle - 20.06.2014

Diğer Yarım 1. Bölüm Tek Parça İzle - 20 Haziran 2014

Diğer Yarım  1. Bölüm Özeti:

Diğer Yarım izleyicilerinin merakla beklediği birinci bölümde; Esma ile Zeynep ikiz kardeştir. Ancak çok küçükken anne babaları ayrılır ve Esma'yı annesi Zeynep'i ise babası alır. Olaylı bir şekilde ayrılan anne-baba ikiz kardeşleri birbirleriyle görüştürmez. Kızları kendi hayat görüşlerine göre yetiştiren Meryem (anne) ve Ecevit (baba) birbirlerinden ve diğer kızlarından haber almadan yaşarlar. Ancak ikiz kardeşlerin yolları hiç beklemedikleri bir anda tasadüfen kesişir.

Diğer Yarım dizisinin merakle beklenen 1. bölümü 20 Haziran 2014 Perşembe günü 20:00'de  ATV'de...

İşte Diğer Yarım dizisinin 1. Bölüm Fragmanı

ViDEOLAR 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Diğer Yarım 1. Bölüm izle, Diğer Yarım Son Bölüm izle, Diğer Yarım 1. Bölüm Tek Parça Full izle, ATV Diğer Yarım Dizisi  20 Haziran 2014 Pazar

Diğer Yarım Canlı İzle

Diğer Yarım Canlı İzle

Dizinin konusu kısaca şöyle: İkiz kardeşlerin doğar doğmaz birbirinden ayrılmak zorunda kalmasıyla başlıyor. Ancak birbirlerinden habersiz bu ikiz kardeşler bir gün yolda çarpışıp iki aynı yüz iki farklı yaşam stili görürler. El ele verip gerçeklerin peşinden gitmeye çalışan kardeşler ailelerine iyi bir ders vermek için uğraşırlar.

Diğer Yarım Yeni Bölüm Canlı İzle, Diğer Yarım Son Bölüm Canlı İzle, Diğer Yarım İzle, Diğer Yarım Dizisi İzle, Diğer Yarım ATV Canlı İzle,

Diğer Yarım Bugün ATV'de Başlıyor

Diğer Yarım Bugün ATV'de Başlıyor

ATV yepyeni bir diziyle daha ekranlara renk katmaya devam ediyor. Cuma günleri ekrana gelecek dizide aile, komşuluk ve mahalle konuları ön planda olacak. Cuma günleri yayınlanan Huzur Sokağı dizisinin bitimiyle birlikte ATV cuma günlerine konusu farklı olsa da Huzur Sokağı dizisine benzer bir dizi olan Diğer Yarım ile devam edecek. Diğer Yarım ile Huzur Sokağı arasındaki en belirgin özellikler mahalle kültürü, sıcak aile ilişkilerinin iki dizide de ön planda olması. Öte yandan Huzur Sokağı dizisinin Şükran'ı ile Diğer Yarım dizisinin Esma'sı arasındaki benzerlik. İki karakterin de başörtülü olmasının yanı sıra yüzlerinin de benzemesi dikkat çekiyor. Hatta bazı izleyiciler Şükran karakterinde olduğu gibi Esma karakterini de Sinem Öztürk'ün canlandırdığını sanmışlar. Ancak Esma karakterini Gonca Sarıyıldız canlandırıyor.


Diğer Yarım 1. Bölümü İzlemek İçin Tıklayın!

 Diğer Yarım 1. bölümde neler olacak?

Birbirini severek evlenen Ecevit ve Meryem'in ikiz kızları olur. Adlarını Esma ve Zeynep koyan çift kısa süre sonra sorunlar yaşar ve ayrılmaya karar verirler. Mahkeme çiftleri ayırır ve kızlardan Esma'yı annesine Zeynep'i ise babaya veririler. Kavgalı bir şekilde ayrılan Ecevit ve Meryem kızları birbirlerine göstermemeye yemin eder ve bir daha görüşmemek üzere ayrılırlar. Aradan geçen uzun yıllarda kızları kendi hayat görüşlerine göre yetiştiren Ecevit ve Meryem bu süre içerisinde hiç görüşmezler ve kızlarını da birbirleriyle görüştürmezler.

Birbirlerinden habersiz ve farkı hayat tarzlarında yetişen Esma ve Zeynep bir gün İstanbul'da tevafuk eseri çarpışırlar ve büyük şok yaşarlar. Yüzleri aynı ama giyim kuşamları çok farklı olan kızlar şoku atlattıktan sonra kardeş olduklarını anlarlar ve yılların özlemini giderirler. Ancak bu kavuşmadan anne ve babalarına haber vermezler.  Ayrı geçirdikleri yılların acısını çıkartmak için ailelerine iyi bir ders vermek için kolları sıvarlar.


Diğer Yarım son bölümleri ile her cuma 20:00'de ATV'de...

Diğer Yarım Başörtülü (Türbanlı) Kız Kim?

Diğer Yarım Başörtülü (Türbanlı) Kız Kim?

Annesi ve babasının boşanması üzerine ikiz kardeşlerin yolu ayrılır. Esma annesiyle büyür. Esma, başörtüsü takan kendi halinde sade bir hayat yaşayan, örf ve adetlerine bağlı ve muhafazakar bir çevrede yetişmiştir. Esma hiç beklemediği bir anda hiç tanışmadığı ikizi Zeynep'le sokakta tesadüfen karşılaşır ve hayatını değiştirecek gerçekle yüz yüze gelir. Asıl olaylar bu karşılaşmadan sonra başlayacaktır.


Gonca Sarıyıldız Kimdir?

Gonca Sarıyıldız Atv ekranlarında seyirciyle buluşmaya hazırlanan Diğer Yarım adlı dizinin başrolünde yer alacaktır. Muheteşem Yüzyıl'da görmeye alışık olduğumuz güzel ve başarılı oyuncu ilk defa başrolde izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
10 Şubat 1986 yılında yurtdışında dünyaya gelmiştir. Ankara Anıttepe Lisesi'nden mezun olan Sarılyıldız, Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü bitirmiştir. Müjdat Gezen Tiyatrosunda da yer alan oyuncu 1.75 boyuyla ve güzel fiziği ile dikkatleri üzerine toplamaktadır.


Diğer Yarım Dizi Müziği Dinle

ATV'nin yeni dizisi Diğer Yarım 20 Haziran Cuma günü 20:00'de başlıyor.

Diğer Yarım Dizi Müziği Dinle

Dizinin yayınlanan ilk tanıtımlarında öne çıkan ayrıntılardan biri de Apolas Lermi'nin seslendirdiği "Mektup yazdım" türküsü.

Mektup Yazdım Acele Türküsünün Sözleri:

Mektup yazdım acele da,oku oku hecele
Mektup bendendur yarum da at koynuna gecele
Mektup yazdum sevdama,okusun heceleri
Geleceğum akluna da cuma geceleri
Getur beni akluna da cuma geceleri

Mektubumun uçları da bağlamadur bağlama
Ben yazarken ağladum da,sen okurken ağlama
Mektup yazdum sevdama,okusun heceleri
Geleceğum akluna da cuma geceleri

Diğer Yarım Dizi Müziği, Diğer Yarım Dizi Müzikleri, Diğer Yarım Dizisinde Çalan Türkü, Diğer Yarımda Çalan Şarkı, Diğer Yarım'da Söylenen Türküyü Dinle, Diğer Yarım Karadeniz Türküsü, Kim Söylüyor?

Diğer Yarım Tarık - Yamaç Telli

Diğer Yarım Tarık - Yamaç Telli

Diğer Yarım Tarık Kimdir?

ATV'nin yeni dizisi Diğer Yarım'ın dikkat çeken oyuncularından biri de yakışıklı oyuncu Yamaç Telli. Genç oyuncu Diğer Yarım dizisinde genç, yakışıklı, zengin, romantik ve edebiyata meraklı Tarık karakterini canlandıracak.


Yamaç Telli Kimdir?

Yamaç Telli 1988'de dünyaya geldi. Halen  Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Opera bölümünde eğitim görmekte. Sanat hayatına müzikle başlayan yakışıklı oyuncu 4 yaşından beri piyona çalıyor. 51 Pronil isimli grupta müzik hayatını devam ettiren Yamaç Telli oyunculuk ve müzisyenliği bir arada yörütüyor. Fox TV'nin sevilen dizisi Bir Aşk Masalı'nda Tolga karakteri ile özellikle genç kızların büyük beğenisini topladı.

Yamaç Telli'nin yeni dizisi Diğer Yarım son bölümleriyle her perşembe ATV'de..

Diğer Yarım Oyuncuları - Kadrosu

Ünlü oyuncu İpek Tuzcuoğlu yeni bir projeyle ekranlara çıkmak için gün sayıyor. Önceden oynadığı Düriyenin Güğümleri, Ah Be İstanbul, gibi dizilerden sonra bunların arasına yeni bir dizi daha ekleniyor.Yapımcı koltuğunda Mehmet Yiğit Alp otururken yönetmenliği ise Veli Çelik üstlenmektedir.Konusu daha çok aile ve mahalle yaşantılarının ekrana yansıması olurken bizleri sıcak ve komedi dolu bir mahalle dizisi bekliyor.Senaryo ikiz kardeşlerin doğar doğmaz birbirinden ayrılmak zorunda kalmasıyla başlıyor. Ancak birbirlerinden habersiz bu ikiz kardeşler bir gün yolda çarpışıp iki aynı yüz iki farklı yaşam stili görürler. El ele verip gerçeklerin peşinden gitmeye çalışan kardeşler ailelerine iyi bir ders vermek için uğraşırlar.

Diğer Yarım Zeynep - Gonca Sarıyıldız


Diğer Yarım Esma- Gonca Sarıyıldız

Diğer Yarım Tarık - Yamaç Telli

Diğer Yarım Ecevit - Orhan Kılıç

Diğer Yarım Meryem - İpek Tuzcuoğlu

Diğer Yarım Dizisi Nerede Çekiliyor?

ATV'nin yeni dizisi Diğer Yarım 19 Haziran'da başlıyor. Perşembe günleri 20:00'de ekrana gelecek dizinin çekimleri İstanbul'da yapılıyor.

Diğer Yarım Nerede Çekiliyor?


İkiz kardeşlerin yıllar sonra tesadüfen karşılaşmasıyla başlayan hikaye Kamlıca'nın küçük ve sevimli mahallelerinde geçiyor.

 Diğer Yarım Dizisi Konusu

Ünlü oyuncu İpek Tuzcuoğlu yeni bir projeyle ekranlara çıkmak için gün sayıyor.Önceden oynadığı Düriyenin Güğümleri, Ah Be İstanbul, gibi dizilerden sonra bunların arasına yeni bir dizi daha ekleniyor.Yapımcı koltuğunda Mehmet Yiğit Alp otururken yönetmenliği ise Veli Çelik üstlenmektedir.Konusu daha çok aile ve mahalle yaşantılarının ekrana yansıması olurken bizleri sıcak ve komedi dolu bir mahalle dizisi bekliyor.Senaryo ikiz kardeşlerin doğar doğmaz birbirinden ayrılmak zorunda kalmasıyla başlıyor. Ancak birbirlerinden habersiz bu ikiz kardeşler bir gün yolda çarpışıp iki aynı yüz iki farklı yaşam stili görürler. El ele verip gerçeklerin peşinden gitmeye çalışan kardeşler ailelerine iyi bir ders vermek için uğraşırlar.

Diğer Yarım son bölümleri ile her perşembe 20:00'de ATV'de...

Diğer Yarım Zeynep - Gonca Sarıyıldız

Diğer Yarım Zeynep Kimdir?
Annesinin ve babasının anlaşamama sebebiyle boşanması üzerine ikizlerden biri olan Zeynep'in velayeti babasına verilir. Babası Zeynep'i modern yaşantısına göre yetiştirmiştir. Zeynep kendine bakan, aklı havalarda olan rahat yaşamaya alışmış ve maddi sıkıntılar yaşamayan bir kızdır. Zeynep'in çevresi de kendisi gibi renkli ve parıltılı bir dünya. Sıradan bir günde yollarının ayrıldığı ikiziyle tesadüfen çarpışarak karşılaşırlar. Bakalım kendisinin tam zıttı olan ikiziyle neler yaşayacak?

Gonca Sarıyıldız Kimdir?

Gonca Sarıyıldız Atv ekranlarında seyirciyle buluşmaya hazırlanan Diğer Yarımadlı dizinin başrolünde yer alacaktır. Muheteşem Yüzyıl'da görmeye alışık olduğumuz güzel ve başarılı oyuncu ilk defa başrolde izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
10 Şubat 1986 yılında yurtdışında dünyaya gelmiştir. Ankara Anıttepe Lisesi'nden mezun olan Sarılyıldız, Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü bitirmiştir. Müjdat Gezen Tiyatrosunda da yer alan oyuncu 1.75 boyuyla ve güzel fiziği ile dikkatleri üzerine toplamaktadır.
Diğer Yarım Esma - Gonca Sarıyıldız

Diğer Yarım Esma Kimdir? 

Annesi ve babasının boşanması üzerine ikiz kardeşlerin yolu ayrılır. Esma annesiyle büyür. Esma, başörtüsü takan kendi halinde sade bir hayat yaşayan, örf ve adetlerine bağlı ve muhafazakar bir çevrede yetişmiştir. Esma hiç beklemediği bir anda hiç tanışmadığı ikizi Zeynep'le sokakta tesadüfen karşılaşır ve hayatını değiştirecek gerçekle yüz yüze gelir. Asıl olaylar bu karşılaşmadan sonra başlayacaktır.


Gonca Sarıyıldız Kimdir?

Gonca Sarıyıldız Atv ekranlarında seyirciyle buluşmaya hazırlanan Diğer Yarım adlı dizinin başrolünde yer alacaktır. Muheteşem Yüzyıl'da görmeye alışık olduğumuz güzel ve başarılı oyuncu ilk defa başrolde izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
10 Şubat 1986 yılında yurtdışında dünyaya gelmiştir. Ankara Anıttepe Lisesi'nden mezun olan Sarılyıldız, Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü bitirmiştir. Müjdat Gezen Tiyatrosunda da yer alan oyuncu 1.75 boyuyla ve güzel fiziği ile dikkatleri üzerine toplamaktadır.

Gonca Sarıyıldız Kimdir?

Gonca Sarıyıldız Kimdir?,
Gonca Sarıyıldız Biyografisi,
Gonca Sarıyıldız Diğer Yarım Dizisi,
Gonca Sarıyıldız Resimleri

Gonca Sarıyıldız Atv ekranlarında seyirciyle buluşmaya hazırlanan Diğer Yarım adlı dizinin başrolünde yer alacaktır. Muheteşem Yüzyıl'da görmeye alışık olduğumuz güzel ve başarılı oyuncu ilk defa başrolde izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
10 Şubat 1986 yılında yurtdışında dünyaya gelmiştir. Ankara Anıttepe Lisesi'nden mezun olan Sarılyıldız, Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü bitirmiştir. Müjdat Gezen Tiyatrosunda da yer alan oyuncu 1.75 boyuyla ve güzel fiziği ile dikkatleri üzerine toplamaktadır.

Yeni projesinde ise Esma ve Zeynep adlı ikizleri canlandıracaktır. Birbirinden haberi olmayan bu ikizlerin karşılaşması sonucu olacaklar ve ailelerine nasıl ders verecekleri merak edilmeye devam edilirken son çıkan fragmanında ikizlerin çarpışarak karşılaşacakları tüyosu verildi.

Diğer Yarım İzleyiciyle buluşmak için gün sayıyor.

Diğer Yarım 1. Bölüm Fragmanı

ATV'nin merakla beklenen yeni dizisi Diğer Yarım'ın ilk fragmanı yayınlandı.

Diğer Yarım Dizisinin Konusu Ne?

Dizinin konusu kısaca şöyle: İkiz kardeşlerin doğar doğmaz birbirinden ayrılmak zorunda kalmasıyla başlıyor. Ancak birbirlerinden habersiz bu ikiz kardeşler bir gün yolda çarpışıp iki aynı yüz iki farklı yaşam stili görürler. El ele verip gerçeklerin peşinden gitmeye çalışan kardeşler ailelerine iyi bir ders vermek için uğraşırlar.

İşte Diğer Yarım 1. Bölüm Fragmanı:


Diğer Yarım Yeni Bölüm Fragmanı İzle, Diğer Yarım Son Bölüm Fragmanı, Diğer Yarım Tanıtımı İzle, Diğer Yarım Dizisi İzle, Diğer Yarım ATV,